O nas

Adriana Zimnoch
(Balet, Modern Jazz Grupy Turniejowe)

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Dyplomowana tancerka sceniczna, pedagog z wykształcenia, nauczyciel tańca, choreograf, animator czasu wolnego oraz legitymowany instruktor rekreacji ruchowej specjalność fitness. Przygodę z tańcę rozpoczęła w wieku 3 lat w ognisku tanecznym. Po ukończeniu 6 lat tańczyła w zespole ludowym „Cepelia Poznań” (obecnie „Wielkopolanie”), następnie należała i występowała z zespołem tańców latynoskich w szkołach i scenach poznańskich. Już w szkole baletowej tańczyła w Teatrze Wielkim w Poznaniu w takich spektaklach jak: „Jezioro Łabędzie”, „Romeo i Julia”, „Dziadek do orzechów”, „Faust”. Wraz ze szkołą występowała na licznych scenach w Polsce i zagranicą. Szkoliła swoje umiejętności biorąc udział w wielu warsztatach tanecznych tańca klasycznego, tańca współczesnego, jazzu, modernu oraz salsy, u takich nauczycieli jak: Luciano Di Natale, Michał Piróg, Iquail Shaheed (tancerz Alvin Ailey Dance Theater) Cris de la Pena, Stephane Elizabe, Sławomir Woźniak i wielu innych. Dwukrotna Mistrzyni Polski w kategorii Latin Show, zdobywczyni nagrody Grande Prix na Krajowych Mistrzostwach oraz półfinalistka programu „Got to Dance-Tylko taniec” z zespołem Chilli Art. W kwietniu 2018 roku odebrała nagrodę Grande Prix za choreografię „Ciało” na II Polsko – Niemieckim Festiwalu Tańca dla dzieci i młodzieży. Uważa że nie cel jest ważny, tylko ciężka droga, którą pokonaliśmy w drodze do celu.

Angelika Migowska „Angela”
(Hip-hop, Dancehall)

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła już w wieku 6 lat. Jest tancerką oraz instruktorem grup otwartych oraz formacji tanecznych. Przerobiła wiele styli tanecznych, jednak najlepiej czuje się w dancehall-u. Angela była członkiem wielu formacji wraz z którymi tańczyła liczne pokazy oraz brała udział w zawodach. Formacje pod jej okiem zajęły min. III miejsce na „XIV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego”, IV miejsce na „Bydgoska Układanka Taneczna”, II miejsce na „Dancehall or die”.

Uważa, że tańcząc pokazuje swoje emocje, co pozwala jej wyrazić siebie. Tańca nie traktuje tylko jako pasję, ale jako sposób na życie. W ciągu dwóch lat prowadzenia zajęć z młodzieżą oraz dziećmi zauważyła jak wielkie znaczenie ma taniec na rozwój człowieka. Czerpie satysfakcję i motywację do pracy z zadowolonych kursantów. Na zajęciach stawia na dobrą zabawę, dawkę pozytywnej energii oraz rozwój swoich grup.

Axel Długosz (Modern Jazz)

Absolwent AWF w Poznaniu na kierunku wychowanie fizyczne z przygotowaniem pedagogicznym. Od najmłodszych lat związany ze sportem i zakochany w tańcu. Wychowanek poznańskiego Jazz Dance Studio Anna Beker w zespole Flexi & Fusion. Prowadząc zajęcia taneczne kluczową rolę odgrywa rytmika, swoboda ruchów, technika oraz jak najwięcej tańca

Podczas zajęć wydobywam jak największą ilość energii od dzieci i młodzieży, motywuje i ukazuje taniec oraz każdą formę aktywności fizycznej jako przyjemność, tak aby każdy czerpał radość i satysfakcję z zajęć, bo nie ma nic piękniejszego niż pasja przepełniona miłością. Całe serce i życie oddaje dzieciom będąc zawsze do ich dyspozycji.

Julia Walkowiak (Balet, Modern Jazz)

Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Sztuk Scenicznych na kierunku: Choreografia, studia drugiego stopnia. Absolwentka programu Dance Intesive w TanzFabrik w Berlinie oraz kierunku Kompozycja i Techniki Tańca na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

W latach szkolnych uczennica Szkoły Tańca i Baletu Fouette na profilu zawodowym oraz tancerka Teatru Ruchu w Pobiedziskach. Ma na koncie produkcje Teatru Tańca takie jak: Czułości (2021,Pawilon/Poznań), Hen (2019 Scena Wspólna, Poznań), czy Pozostańmy in Touch który w 2016 roku zdobył grant na realizację podczas Gdańskiego Festiwalu Tańca.

Podczas zajęć stawia na naukę w przyjaznej atmosferze z naciskiem na precyzyjność ruchu, technikę tańca, muzykalność, sprawność fizyczną i kreatywność. Nieustannie pogłębia wiedzę biorąc udział w warsztatach.

Weronika Wiśniewska (Aerial Silks)

Jest związana ze sportem od najmłodszych lat.

Jako kilkulatka zaczęła jeździć konno, by później rozwijać swoją pasję trenując woltyżerkę, czyli akrobatykę na galopującym koniu.
Miała przyjemność reprezentować klub na zawodach ogólnopolskich. Niestety kontuzja wyłączyła ją z treningów na jakiś czas. Postanowiła uczyć innych. Prowadziła zajęcia nauki jazdy konnej oraz woltyżerki wkładając w to całe swoje serce.

Natomiast od zawsze jej marzeniem był taniec na szarfach akrobatycznych i tak oto spróbowała swoich sił w tej dziedzinie. Od paru lat aktywnie praktykuje własne treningi i bardzo chętnie przekazuję dalej zdobytą wiedzę.

Aerial Silks- akrobatyka na szarfie- jest sportem wymagającym i angażującym całe ciało, ale wspólnie znajdziecie coś dobrego dla każdego:)

Natalia Kopielska

Natalia Kopielska (Aerial Hoop)

Absolwentka kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego. Od najmłodszych lat związana z tańcem. Swoją przygodę ze sportem i rywalizacją zaczęła na pływalni, następnie kontynuowała trenując karate. Na co dzień spełnia się w roli instruktorki aerial hoop oraz pole dance. Specjalizuje się również w powietrznym tańcu na trapezie i parasolce. Performerka zarówno w Polsce jak i za jej granicami.

Osiągnięcia:

-3 miejsce FutureNet Pole Dance Championship (Polska) solo 2017

-Wicemistrzostwo Polski w kategorii AHA (Polska) solo 2019

-Wicemistrzostwo świata w kategorii AHA (Hiszpania) solo 2019

-3 miejsce Aerial hoop and pole dance open cup with star of night (Czechy) duety 2019

– 1 miejsce I Ogólnopolski turniej tańca w powietrzu (Polska) solo 2020

– 3 miejsce II Ogólnopolski turniej tańca w powietrzu (Polska) solo 2021

– 1 miejsce II Ogólnopolski turniej tańca w powietrzu (Polska) duety 2021

– 1 miejsce Butterfly Cup Ostrava (Czechy) original props 2022

– Wicemistrzostwo Polski w kategorii solo artistic hoop professional 2022

– Wicemistrzostwo Polski w kategorii duety artistic hoop professional 2022

 

Daria Bednarczyk (Joga)

Jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, ale szeroko pojęty ruch jako element konieczny w rozwoju i utrzymaniu sprawności zawsze był w centrum jej zainteresowania. Joga jest z Darią od dobrych 15 lat, od 5 lat biega, od 3 lat biega również biegi długodystansowe w górach.

Ukończyła 200-godzinny kurs nauczycielski Vinyasa Yoga RYT200 u Ulli Wilczyńskiej-Kalak. Brała również udział w wielu warsztatach m. in. joga na otwarcie bioder u Małgorzaty Kobus-Kwiatkowskiej, stanie na rękach u Marty Witeckiej czy anatomia jogi u Mateusza Stańczaka. 

Joga jest dla niej nigdy niekończącą się przygodą z własnym ciałem i duchem i nieustannym odkrywaniem ich potencjału. Zapraszamy na zajęcia Vinyasa jogi!

Alicja Woryma (Salsation, Fitness)

Tancerka związana od 2017 roku z grupą tańca współczesnego Projekt OUT, instruktor fitness i stretchingu, od lipca br. również Salsation Basic Instructor, który to tytuł zdobyła odbywając szkolenie pod okiem samego założyciela programu Salsation – Alejandro Angulo. Tańczy od 7 r.ż., regularnie uczestniczy w warsztatach z tańca współczesnego i latino oraz eventach fitnessowych, zawodowo realizuje się jako fizjoterapeutka. Prowadząc zajęcia, łączy miłość do tańca i fitnessu oraz wykorzystuje wiedzę z zakresu fizjoterapii, zwracając szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i prawidłową postawę. Wiecznie uśmiechnięta, wulkan energii, czerpie największą radość z pracy z ludźmi. Zawsze powtarza, że człowiek został stworzony do ruchu, dlatego aktywność fizyczna to najlepsze, co możemy zrobić dla swojego ciała (i ducha!).

Natalia Peek-Poźniak
(Strala Yoga)

Z pasji do ruchu, tańca i teatru z czasów studenckich przerzuciła się na praktykę jogi dla zrównoważenia zdrowia, ciała i ducha w wieku dorosłym. Absolwentka filologii angielskiej w Poznaniu, nauczycielka języka angielskiego i niemieckiego, na co dzień wychowuje swoją czwórkę dzieci w języku angielskim. W czerwcu 2022 roku ukończyła 200-godzinny kurs nauczycielski Stala Yoga RYS200 w Berlinie pod okiem Tary Stiles i Mike’a Taylor’a. W życiu codziennym jak i przy prowadzeniu zajęć z jogi kładzie nacisk na samoświadomość, całościowy rozwój ciała i ducha oraz podążanie za radością i spokojem wewnętrznym. „If you can breathe, you can do yoga” – Tara Stiles