O nas

Adriana Zimnoch
(Balet, Modern Jazz Grupy Turniejowe)

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. Dyplomowana tancerka sceniczna, pedagog z wykształcenia, nauczyciel tańca, choreograf, animator czasu wolnego oraz legitymowany instruktor rekreacji ruchowej specjalność fitness.

Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 3 lat w ognisku tanecznym. Po ukończeniu 6 lat tańczyła w zespole ludowym „Cepelia Poznań” (obecnie „Wielkopolanie”), następnie należała i występowała z zespołem tańców latynoskich w szkołach i scenach poznańskich. Już w szkole baletowej tańczyła w Teatrze Wielkim w Poznaniu w takich spektaklach jak: „Jezioro Łabędzie”, „Romeo i Julia”, „Dziadek do orzechów”, „Faust”. Wraz ze szkołą występowała na licznych scenach w Polsce i zagranicą.

Szkoliła swoje umiejętności biorąc udział w wielu warsztatach tanecznych tańca klasycznego, tańca współczesnego, jazzu, modernu oraz salsy, u takich nauczycieli jak: Luciano Di Natale, Michał Piróg, Iquail Shaheed (tancerz Alvin Ailey Dance Theater) Cris de la Pena, Stephane Elizabe, Sławomir Woźniak i wielu innych.

Dwukrotna Mistrzyni Polski w kategorii Latin Show, zdobywczyni nagrody Grande Prix na Krajowych Mistrzostwach oraz półfinalistka programu „Got to Dance-Tylko taniec” z zespołem Chilli Art.

W kwietniu 2018 roku odebrała nagrodę Grande Prix za choreografię „Ciało” na II Polsko – Niemieckim Festiwalu Tańca dla dzieci i młodzieży.

Uważa że nie cel jest ważny, tylko ciężka droga, którą pokonaliśmy w drodze do celu.

Axel Długosz (Modern Jazz)

Absolwent AWF w Poznaniu na kierunku wychowanie fizyczne z przygotowaniem pedagogicznym. Od najmłodszych lat związany ze sportem i zakochany w tańcu. Wychowanek poznańskiego Jazz Dance Studio Anna Beker w zespole Flexi & Fusion. Prowadząc zajęcia taneczne kluczową rolę odgrywa rytmika, swoboda ruchów, technika oraz jak najwięcej tańca

Podczas zajęć wydobywam jak największą ilość energii od dzieci i młodzieży, motywuje i ukazuje taniec oraz każdą formę aktywności fizycznej jako przyjemność, tak aby każdy czerpał radość i satysfakcję z zajęć, bo nie ma nic piękniejszego niż pasja przepełniona miłością. Całe serce i życie oddaje dzieciom będąc zawsze do ich dyspozycji.

Julia Walkowiak (Balet, Modern Jazz)

Studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Sztuk Scenicznych na kierunku: Choreografia, studia drugiego stopnia. Absolwentka programu Dance Intesive w TanzFabrik w Berlinie oraz kierunku Kompozycja i Techniki Tańca na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

W latach szkolnych uczennica Szkoły Tańca i Baletu Fouette na profilu zawodowym oraz tancerka Teatru Ruchu w Pobiedziskach. Ma na koncie produkcje Teatru Tańca takie jak: Czułości (2021,Pawilon/Poznań), Hen (2019 Scena Wspólna, Poznań), czy Pozostańmy in Touch który w 2016 roku zdobył grant na realizację podczas Gdańskiego Festiwalu Tańca.

Podczas zajęć stawia na naukę w przyjaznej atmosferze z naciskiem na precyzyjność ruchu, technikę tańca, muzykalność, sprawność fizyczną i kreatywność. Nieustannie pogłębia wiedzę biorąc udział w warsztatach.

Weronika Wiśniewska (Aerial Silks)

Jest związana ze sportem od najmłodszych lat.

Jako kilkulatka zaczęła jeździć konno, by później rozwijać swoją pasję trenując woltyżerkę, czyli akrobatykę na galopującym koniu.
Miała przyjemność reprezentować klub na zawodach ogólnopolskich. Niestety kontuzja wyłączyła ją z treningów na jakiś czas. Postanowiła uczyć innych. Prowadziła zajęcia nauki jazdy konnej oraz woltyżerki wkładając w to całe swoje serce.

Natomiast od zawsze jej marzeniem był taniec na szarfach akrobatycznych i tak oto spróbowała swoich sił w tej dziedzinie. Od paru lat aktywnie praktykuje własne treningi i bardzo chętnie przekazuję dalej zdobytą wiedzę.

Aerial Silks- akrobatyka na szarfie- jest sportem wymagającym i angażującym całe ciało, ale wspólnie znajdziecie coś dobrego dla każdego:)

Patrycja Kobojek (Aerial Silks)

Od najmłodszych lat związana z tańcem i sportem. W wieku 5 lat dołączyła do formacji tanecznej, a w późniejszych latach próbowała różnych dyscyplin sportowych. Od zawsze podziwiała sztuki akrobatyczne, a szarfa jest dla niej idealnym połączeniem wszystkiego co lubi w sztuce i sporcie. 

W pogodni za swoją pasją zapisała się na akrobatykę powietrzną i to była miłość od pierwszych zajęć. Dwa lata później zdobyła drugie miejsce w swojej kategorii w V Ogólnopolskim Festiwalu Akrobatyki Powietrznej w Pniewach. Na co dzień spełnia się również w roli instruktorki aerial silks. 

 

Alicja Woryma (Salsation, Fitness)

Tancerka związana od 2017 roku z grupą tańca współczesnego Projekt OUT, instruktor fitness i stretchingu, od lipca br. również Salsation Basic Instructor, który to tytuł zdobyła odbywając szkolenie pod okiem samego założyciela programu Salsation – Alejandro Angulo. Tańczy od 7 r.ż., regularnie uczestniczy w warsztatach z tańca współczesnego i latino oraz eventach fitnessowych, zawodowo realizuje się jako fizjoterapeutka. Prowadząc zajęcia, łączy miłość do tańca i fitnessu oraz wykorzystuje wiedzę z zakresu fizjoterapii, zwracając szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i prawidłową postawę. Wiecznie uśmiechnięta, wulkan energii, czerpie największą radość z pracy z ludźmi. Zawsze powtarza, że człowiek został stworzony do ruchu, dlatego aktywność fizyczna to najlepsze, co możemy zrobić dla swojego ciała (i ducha!).

Wojtek Binczewski (Akrobatyka)

Od najmłodszych lat związany z tańcem i akrobatyką. Swoją przygodę zaczął od tańca breakdance, która trwa od 2001 roku do dziś.

Ponad 20-letnie doświadczenie w tańcu sprawiło, że rozwinął się on na wielu płaszczyznach, chociażby akrobatyki, czy sportów siłowych.Doskonale wie jak działa ludzkie ciało i co trzeba poprawić, aby działało jeszcze lepiej.

Na zajęciach ceni sobie dokładność wykonywanych ćwiczeń.

Ania Drobotun (Pilates, Płaski Brzuch)

Rozpoczęła swoją przygodę z tańca w 2009 na studiach tanecznych na Ukrainie, gdzie dodatkowo pokochała inne aktywności sportowe. Ukończyła kurs trenera Fitnessu, Pilatesu i Stretchingu. W 2015 roku otworzyła swoje studio na Ukrainie dla dzieci i dorosłych gdzie prowadziła zajęcia choreograficzne i wyżej przedstawione dyscypliny sportowe. Pod wpływem wojny została zmuszona do zamknięcia studio w rodzinnym mieście. 

Przyjechała do Poznania z niemalejącym zapałem prowadzi treningi, zajęcia dla dzieci i cały czas rozwija zarówno swoje umiejętności jak i swoich podopiecznych, których grono stało rośnie.

Angelika Migowska „Angela”
(Dance Kids, Hip-hop, Dancehall, Ladies Dance)

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła już w wieku 6 lat. Jest tancerką oraz instruktorem grup otwartych oraz formacji tanecznych. Przerobiła wiele styli tanecznych, jednak najlepiej czuje się w dancehall-u. Angela była członkiem wielu formacji wraz z którymi tańczyła liczne pokazy oraz brała udział w zawodach. Formacje pod jej okiem zajęły min. III miejsce na „XIV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego”, IV miejsce na „Bydgoska Układanka Taneczna”, II miejsce na „Dancehall or die”. Uważa, że tańcząc pokazuje swoje emocje, co pozwala jej wyrazić siebie. Tańca nie traktuje tylko jako pasję, ale jako sposób na życie. W ciągu dwóch lat prowadzenia zajęć z młodzieżą oraz dziećmi zauważyła jak wielkie znaczenie ma taniec na rozwój człowieka. Czerpie satysfakcję i motywację do pracy z zadowolonych kursantów. Na zajęciach stawia na dobrą zabawę, dawkę pozytywnej energii oraz rozwój swoich grup.

Marta Sobasik
(Latino Mix, Taniec dla par, Pierwszy taniec)

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła

Hania Greń
(Joga)

Ukończyła kurs nauczycielski 200 godzin vinyasa/ hatha jogi na Bali.
 
Joga jest dla niej drogą do szczerej i prawdziwej miłości do siebie i innych. Zaczęło się od tego, że pomogła odnaleźć balans w trudnych chwilach, później pokazała jak pokochać swoje ciało, teraz uczy szczęścia i budowania relacji w zgodzie ze światem. Na macie i poza nią, pragnie dzielić się równowagą, spokojem i uśmiechem. Promuje dobre samopoczucie poprzez zrozumienie systemu łączącego ciało, umysł i duszę. Zawsze stawia dobro i zadowolenie uczniów na pierwszym miejscu. Jej spokojny głos wprowadzi Cię w relaks po ciężkim dniu oraz przekaże nie tylko techniki fizyczne, ale również duchowe i mentalne aspekty.

Lina Ananeva
(Akrobatyka, Modern Jazz)

Wszystko zaczęło się od miłości do tańca i dzieci. Ukończyła Charkowski Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny na kierunku choreografia. Ma 9-letnie doświadczenie w nauczaniu tańca, gimnastyki oraz akrobatyki. Tańczy od 5 roku życia.

Tańczy takie style jak taniec współczesny, modern jazz, taniec klasyczny, vogue, jazz-funk, gimnastykę i akrobatykę.

Tańczyła:

Spektakl taneczny „Fobia” – MARTYNA DANCE Company (Ukraine)

Shaman Dance Theater  (Turkey)

Uczestniczyła na scenie World of Dance

Szkolita swoje umiejetnosci biorac udziat w wielu warsztatach tanecznych, u takich nauczycieli jak: Krystyna Shyshkariova, Iryna Plotnikova, Martyna Martynenko, Halyna Peha, Yaroslav Kainar i wielu innych.

Wierzy, że każde dziecko jest utalentowane i wyjątkowe. Jako dorośli musimy pomóc im rozwijać ich talenty i co najważniejsze, nie przeszkadzać im w tym.

Martyna Jaworska
(High Heels, Gimnastyka Artystyczna)

Od najmłodszych lat żyje sportem. Przez 15 lat wytrwale trenowała wyczynowo gimnastykę artystyczną osiągając liczne sukcesy. Zdobyła Mistrzostwo Wielkopolski, wielokrotnie Wicemistrzostwo Poznania, jest medalistką i finalistką Mistrzostw Polski, multimedalistką Pucharów Polski oraz wielu turniejów, zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Należała do Kadry Wojewódzkiej i Kadry Narodowej, a także zaliczyła najwyższą sportową Klasę Mistrzowską. Na swój pierwszy trening high heels trafiła przypadkowo, ale od razu się w tej technice tańca zakochała. Od tamtego momentu wytrwale szkoli się u wielu rożnych znakomitych tancerzy, bierze udział w licznych warsztatach, poznając nowe style, chłonąc ogrom wiedzy oraz inspirując się do dalszego rozwoju. W swoich unikatowych choreografiach łączy swoje obie pasje, dodając do tańca elementy akrobatyczne, co zdecydowanie wyróżnia ją w świecie high heels. Na swoich zajęciach pomoże wam wzmocnić waszą pewność siebie i otworzyć się na taneczne nowości. Stawia na szczery uśmiech oraz naturalną radość z odkrywania własnych możliwości i nabywania nowych umiejętności, jak również dokładność w najmniejszych szczegółach, które są bardzo ważne, zarówno w gimnastyce artystycznej, jak i high heels. Na pewno nie zabraknie rozciągania, wzmacniania oraz dobrej zabawy.

Tetiana Fediak
(Balet, Modern Jazz)

Absolwentka studiów wyższych: choreografia. Ma kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w wieku 8 lat. Tańczyła różne style taneczne, takie jak: tańce narodowe, towarzyskie, modern jazz, balet oraz taniec współczesny. W późniejszych latach zakochała się w zajęciach High heels. W swoim kraju była uczestnikiem oraz wolontariuszem na takich festiwalach tanecznych jak Stanisławiw Dance Festival oraz Silesian Dance Festival także była również uczestnikiem różnych konkursów tanecznych. Taniec jest jej pasją i nie wyobraża sobie bez niego swojego życia.

Wiktoria Krupa
(Balet, Modern Jazz)

Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w rodzinnym mieście w Grupie Baletowej „Gwiazda”. Brała udział w licznych konkursach i festiwalach  Ogólnopolskich jak i Ogólnoświatowych. Aktualnie studiuje taniec na specjalności- Nauczyciel Tańca i Choreograf na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Brała udział w dwóch spektaklach Centrum Tańca „Pendulum” -„Fluid 360” i „Show”. Aktualnie pracuje nad innymi projektami. Ciągle rozwija swój taneczny warsztat pod okiem wspaniałych pedagogów. Pragnie dzielić się swoją pasją i ruchem z innymi.

Nicole Kolasińska
(Dance Kids, Hip-hop, Dancehall)

Studentka Poznańskiej Akademii Medycznej Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością z gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła już w wieku 7 lat. Zaczynając od grup szkolnych po profesjonalne grupy taneczne, dzięki którym miała możliwość brać udziałów w wielu turniejach Ogólnopolskich oraz na szczeblu Międzynarodowym.

Jednym z większych osiągnięć w karierze tanecznej to zajęcie 1 miejsca kat. House SMALL group Adult, INTERNATIONAL DANCE FEDERATION World Dance Championship Pula 2018.

Taniec to zawsze był dla niej odskocznia od rzeczywistości, dzięki temu mogłam wyłączyć się ze świata realnego. Każda trenerka w tej tanecznej przygodzie nauczył jej czegoś innego oraz z każdych zajęć wychodziła z innymi odczuciami, które jeszcze bardziej przekonywały i motywowały Nicole do tego, aby móc przekazywać wiedzę  dalej, postrzegając całokształt z innej perspektywy.

Chciałaby przekazywać dalej tę wiedzę kolejnym pokoleniom, aby taniec został tak piękną formą rozwoju jaką jest teraz.

Monika Błaszczyk
(Manager)

Specjalistka do zadań specjalnych – „prawa ręka” Pani Ady. W naszej szkole dba o zaplecze kadrowe naszego zespołu oraz o dokumentację, a także finanse związane z obsługą naszych Klubowiczów i nie tylko;) 

Absolwentka kierunku finanse przedsiębiorstw oraz licznych kursów księgowo-kadrowych. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku turystyka międzynarodowa oraz kursy zakresu opiekuna i kierownika kolonii. Animator, opiekun, współorganizator imprez odbywających się na terenie naszej szkoły, a także półkolonii czy obozów. Pomoc, wsparcie, makijażystka podczas wyjazdów turniejowych. 

Z zamiłowaniem do sportu oraz aktywnego spędzania czasu idealnie uzupełnia nasz taneczno-fitnessowy team.

Ula Gołębiewska
(Akrobatyka)

Absolwentka Collegium da Vinci, kierunku doradztwo i coaching. Od samego urodzenia pasjonatka ruchu. Pierwszy raz w życiu do sali gimnastycznej weszła w wieku 6 lat i przez 15 lat z pasją i zaangażowaniem trenowała gimnastykę, a konkretnie skoki na trampolinie w klubie AZS-AWF Poznań, zdobywając wielokrotnie miejsce na podium w konkurencji drużynowej, synchronicznej i indywidualnie od kl. Młodzieżowej do Mistrzowskiej, m. in. podczas Mistrzostw Polski, Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Grand Prix. Wraz z zakończeniem studiów, postanowiła zakończyć rozdział trenowania gimnastyki zawodowo, jednocześnie zaczynając swoją karierę trenerki i przekazując cenną, zdobytą wiedzę młodszym pokoleniom. Ula uczy dzieci jak świadomie poruszać swoim ciałem, bawić się z nim i eksplorować nieznane dotąd ruchy i akrobacje. Zarażona wielką pasją do podróżowania ciągle rozwija swoje pasje oraz spojrzenie na świat, w podróży uczy się od ludzi, wymieniając cenne spostrzeżenia i czerpie z niego masę inspiracji. Od paru lat kroczy także na ścieżce jogi, ukończyła kurs 100 h z Ashtanga Yoga w szkole OM Yoga Shala, w Indiach, w 2023 roku. Uważa, że uważność na własne ciało i czucie zaprowadzi każdego człowieka do odkrycia indywidualnej pasji i zachęca do ruchu, bo to właśnie on daje szansę na poznawanie życia i daje dużo radości.